Eskişehir yazılım şirketleri, Neden Biz?

 

20 Yıllık Deneyim

Eskişehir yazılım şirketleri arasında Erol Yazılım kurulduğu günden itibaren donanım ve yazılım sektöründe kendini geliştirmiştir ve yıllar içinde kazandığı deneyimlerle müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler üretmektedir.

Sektörel Bilgi Birikimi

Erol Yazılım  sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimleri ile üstlendiği tüm projelerde, teknik alt yapısı güçlü, kullanımı kolay, çözümler üretmektedir.

Deneyimli Mühendis Ekibi

Erol Yazılım deneyimli yönetici kadrosu ve  bünyesinde çalışan genç ekibi ile firmalara, farklı projeler ve teknoloji çözümleri ile hizmet sunmaktadır.

Hızlı ve Etkili Dış Kaynak Hizmeti

Erol Yazılım  firmaların istekleri doğrultusunda, firmaların istekte bulunduğu nitelik ve sayıda ‘dış kaynak’ hizmeti sunmaktadır.

Yazılım Firmaları Ne İş Yapar?

Yazılım firmalarının ne iş yaptığından bahsedebilmek için öncelikle yazılım ve bilişim sektörü ile ilgili bilgi sahibi olmak, sektörü gerekliliklerinden bahsetmek gerekiyor. Yazılım aslında, bilgisayar ve mobil cihazların belli amaçlara yönelik işlemleri yerine getirebilmesi adına programlar yaratmak üzere kullanılan kodlar ve bu kodların yönetimini kapsayan bir çalışma alanı olarak tanımlanabilir. Yani yazılım aracılığı ile teknolojik cihazlara ne yapmaları gerektiği söyleniyor, komutlar verilebiliyor.

Yazılım oldukça geniş bir sektör olduğu için tek bir tanım yapmak zor. Günümüzün gelişen koşulları doğrultusunda yazılım projeleri de değişiyor ve çeşitleniyor. Bu projelerin hayata geçirilmesinde internet elbette en büyük rolü oynuyor. İnternetin yaygınlaşmasına paralel olarak yazılım ile hayata geçirilebilecek projelerin de sınırları genişliyor. Bu projelerin hayata geçirilmesini ise yazılım firmaları sağlıyor. Bu firmalar, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak projeler üretiyor, strateji geliştiriyor, ürün tasarlıyor ve gerekli teknolojilerden faydalanarak ürün/hizmetin ortaya çıkarılmasını sağlıyor.

Kimler Yazılım Firmalarının Müşterisi Olabilir?

Yazılım firmaları ile çalışmak isteyenler genellikle orta ya da büyük ölçekli projeler yürütmek isteyen müşteriler oluyor. Daha basit işler genellikle freelance çalışanlarla hayata geçiriliyor. Bu nedenle de genellikle işletmeler, yazılım firmaları müşteri portföyünün büyük çoğunluğunu oluşturuyor

Söz konusu müşteriler işletme ise, durum çok farklı olabiliyor. Hangi sektörden olursa olsun, çalışan sayısı, bütçesi, yaptığı iş vs. fark etmeksizin her işletmeye dijital dönüşüm uygulanabilir. Bir kırtasiyeden bir hastaneye, bir restorandan bir eğitim kurumuna kadar aka gelebilecek her işletme için müşteri ilişkileri yönetimi, kaynak yönetimi sistemi, iş takip – görev takip sistemleri, dijital pazarlama vb. uygulamalar sağlanabiliyor. Dolayısı ile müşteri işletme ise, bir yazılım firması olmadığı takdirde, yazılım firmalarından destek alması kaçınılmaz oluyor.

Sosyal Medyada Bizi Paylaşın
Eskişehir yazılım firmaları
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram