Erol bilişim Eskişehir Yazılım

Eskişehir web tasarım firmaları

Eskişehir web tasarım firmaları arasında etkili bir firmayız. Web sitesi, Günümüzdeki en etkili ve düşük maliyetli tanıtım aracıdır.Tanıtım ise bir firmanın sürekliliğinde ve başarılı  olmasında  en  önemli etkenlerden  biridir. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün  tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Web tasarım eskişehir denilince Erol Bilişim önde gelen firmalardandır

Etkili web tasarım

Sizde daha fazla vakit kaybetmeden gelin günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan Dijital Dünya’ da yerinizi alın.

dinamik-web-tasarim

Web sitesi nasıl olmalı karar verin

Öncelikle neden bir internet sitesine sahip olmak istediğinizi belirleyin. Bir web sitesini satışlarınızı artırmak, müşteri hizmetlerinizi daha verimli hale getirmek yada bir imaj çalışması için düşünebilirsiniz. Hatta rakip firmalarınızın bu teknolojiyi kullanıyor olması sizin bu konudaki kararlarınızı etkileyebilir. Siteyi ne için oluşturacağınıza kara vermeniz iyi bir planlama yapmanız için başlangıç teşkil edecektir.

Planlama çalışmalarınız esnasında mutlaka profesyonel bir kurumla çalışmalısınız. Planınızı yaparken:
Hangi kurumla çalışacağız,
Hedef kitlemizi kimler oluşturuyor, onlara neyi/nasıl sunacağız,
Proje için hangi büyüklükte bütçe ayırabiliriz,

Web sitesi için kiminle çalışacağım

Kiminle çalışacağınızı belirledikten sonra proje içeriğini oluşturabilirsiniz. Bu aşamada çalıştığınız kurumun uzmanlığından yaralanmalı ve onların tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmelisiniz. Eskişehir web tasarım firmaları arasında uzman firmayı seçmelisiniz
Sitenizin tasarım esnasında hangi aşamalardan geçtiği konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Bu konuda sitemizin tasarımın aşamaları bölümünden faydalanabilirsiniz.

Web sitesi TASARIM ve PROJELENDİRME

Öncelikle sitenizin alan adının ne olacağına karar vermelisiniz. Bu konuda alan adının kolay okunabilir ve yazılabir olmasına dikkat etmeniz gereklidir. Eskişehir web tasarım firmaları arasında bizden domain ve hosting konusunda destek alabilirsiniz
Sitenizin içeriğiyle veya firmanızın ticaret unvanıyla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.
Alan adınızın tescilinin ardından siteniz için güvenli ve hızlı bir server seçmelisiniz. Sitenizin
Dışarıdan gelecek saldırılara karşı korunması,
Yayımı esnasında ortaya çıkabilecek aksaklıkların minimuma indirilmesi
Sayfalarınızın, ziyaretçilerin sabrını zorlamayacak şekilde kolay ve hızlı açılabilmesi
çalışacağınız kurumla birlikte hosting seçeneklerini değerlendirirken gözönünde bulundurmanız gereken kriterler olmalıdır.
Proje içeriğini belirlerken nelere öncelik vereceğinizi belirlemesiniz. Sitenizin içeriğini kabaca şu başlıklar altında meydana getirebilirsiniz.
Firma tanıtımı
Fimanızın amaç ve hedeflerini, kurumsal kimliğini, örgüt kültürünü, çalışma anlayışını ve başarılarını belirtmelisiniz.
Yine firmanızın iletişim bilgileri, hatta dinamik olarak erişim formları sitenizin kurumsal sayfalarında bulunmalıdır.
Ürün katalogları
Ürünlerinizin detaylı bilgi, fiyat ve çeşitlerini sunmalısınız. Ürünlerinizin rahatça bulunabilmesi için arama modülleri sayesinde kullanıcıların gireceği anahtar kelimelerle daha rahat ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Web-sitesi

Web sitesi Ürün Tanıtımı

Ürünlerinizi internetin sağladığı renkli resim ve hareketli animasyon avantajları ile tanıtmalısınız.
Tasarım öncesi karar vermeniz gereken noktalar ise şunlardır:
Bilginin organize edilmesi:
Sitenizin hangi kısmının statik, hangi kısmının dinamik sayfalardan oluşacağını belirlemelisiniz. Eğer ürün tanıtımı ağırlıklı bir yapı düşünüyor iseniz dinamik sayfalara ağırlık vermelisiniz. Dinamik sayfaları oluştururken çalıştığınız kurumun hızlı ve kullanışlı bir veri tabanı programını kullanmasına dikkat etmelisiniz.

Web sitesi Devamlılık kriterleri

Sitenizin ne sıklıkla güncelleneceğini belirleyerek, esnek bir yapı oluşturmalısınız. Tasarımın genişleyebilir şekilde olması sizi daha çok ürün tanıtma konusunda rahatlatacak, ileride çıkabilecek ek maliyetlerden koruyacaktır.

Eskişehir web tasarım firmaları

Günümüzde bir çok firma web sitelerini bir imaj çalışması olarak görmektedir. Sitenizin içeriğinin genişliği ne olursa olsun, ziyaretçileri memnun edecek bir görselliğin ve bütünlüğün olması gerekir.

Bizi Arayın

Müşteri Hizmetleri 0(222)2310230 – 0(850)3020026

Sosyal Medyada Bizi Paylaşın

Bir cevap yazın