Erol bilişim Eskişehir Yazılım

Online muhasebe programı

Online muhasebe programı, ekoTicari yeni nesil bir bulut tabanlı iş yazılımıdır. EkoTicari, olağanüstü bir çözüm, donanım yatırımını en aza indiren ve güvenli, hızlı ve her yerden erişilebilir olabilen ticari bir çözüm sunar. ekoTicari, muhasebe yönetimi, finansal yönetim, stok yönetimi, duran varlık yönetimi, satış / satın alma, sipariş yönetimi, ihracat yönetimi, ithalat yönetimi gibi iş modüllerine sahip elektronik faturalar (e-faturalar), tüm işletme ihtiyaçları için çözümler sunar.

 

EKO TİCARİ PAKETLERİ

Online muhasebe programı fiyatları
 • Eko Ticari online muhasebe programı

  Eko Ticari online muhasebe programı

 • Neden Eko Ticari ile Yola Devam Etmelisiniz?

  Lisans bedeli ödemeyeceksiniz.
  Donanım maliyetlerinizi %80 azaltacaksınız.
  Verilerinizi güvenle saklayacaksınız.
  Kurulum ve bakım maliyetlerine katlanmayacaksınız.
  Uzman desteğine ihtiyaç duymadan kolayca kullanacaksınız.
  Tüm cihazlarla her yerden çalışabileceksiniz.
  Kolay raporlamalar ile işlerinizi anlık olarak yöneteceksiniz.
  7/24 kesintisiz destek hizmeti alacaksınız.

   

  Online muhasebe programı satın al

  Online muhasebe programı satın al

Neden Online Muhasebe Programı ?

Şirketler için önemli ilk adım ön muhasebe sistemidir. Şirket içindeki tüm bu konular ve takip işlemleri için kurumsal çekler ve faturalar, nakit, banka hesapları, müşteriler ve ön ödemeler için ön muhasebe yapın. Gerçekle yüz yüze gelen bir girişimin patronu ve mali yöneticisi olmak çok zor bir durumdur. Faturalama sürecini ilerletirken şirketin genel durumunu göz ardı etmek yaygın ve üzücü bir durumdur. Bu zorlu ve karmaşık süreci kolaylaştırmanın bir yolu var!

Aynı zamanda, online muhasebe programı yardımıyla, müşterilerinize her ay ödemeleri hatırlatmak zorunda kalmazsınız, ancak tahsilat işlemini otomatikleştirerek nakit, çek veya havale hatırlatıcıları bekleyebilirsiniz. Fatura kayıtları oluşturabilir, ödemeyi e-posta yoluyla hatırlatabilir ve sanal posta olmadan kredi kartı ile çevrimiçi ödeme talep edebilirsiniz.

Online muhasebe programı fiyatı

Örneğin, bir tatil sırasında acil durum önlemleri almak veya web tabanlı bir faturalandırma programına dayalı bir toplantıya katılmak istediğinizde ofise geri dönmeniz gerekmez. İnternet üzerinden dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden işlem yapabilirsiniz. Web tabanlı bir online muhasebe programı kullanarak, gelir ve giderleri istediğiniz zaman girebilir, telefon üzerinden fatura gönderebilir, nakit akışlarını kontrol edebilir ve gerekli raporlara istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Bunların dışında şirketin gelir tablosuna bakmak veya finansal raporlar hazırlamak için fazla zaman harcamanıza gerek yok. Basit bir arayüze sahip online muhasebe programı sayesinde gerekli raporlara anında erişebilir, gelir ve gider tablolarını istediğiniz zaman takip edebilir ve iş geliştirme veya yatırım hakkında kararlar verebilirsiniz. Kısacası, çözüm çok basit, şirketinize finansal kayıplara neden olmayacak, cezalandırılmayacak ve hatta müşterilerle olan ilişkiyi yok etmeyecek.

Online muhasebe programları kullanımı kolay olduğu için tercih ediliyor

Türkiye genelinde E-Fatura sistemine geçilmesinin ardından teknoloji üzerinde muhasebe programlarının önemi ön plana çıktı. Online Muhasebe programları ile program içerisinde detaylı raporlamanın yapılabileceğini anlık olarak izleme yapılabilir.
“Şirketinizi mekandan bağımsız olarak yönetmenize olanak sağlar. İster evde olun ister tatilde internetinizin olması yeterlidir. Programın online olması ofise olan bağımlılığınızı azaltır. İşlemlerinizi yapmak için sürekli ofiste masa başında saatlerinizi harcamanız gerekmez. Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir programdır. Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandırır.

Barkod desteği ile firmanızda en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlar. Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz. Online Ön Muhasebe Programında tüm işlemler en basit hale indirgendiğinden 7′ den 70′ e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir. Online Ön Muhasebe programını küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir. Muhasebe Programı kullanıcıları E-Fatura modülü için ek ücret ödemeleri gerekmez. Programda dilediğiniz kadar şube açarak bu şubeler ile ilgili detay raporları alabilirsiniz. Her şubeye ayrı ayrı kullanıcı ve yetki tanımlaması yapabilirsiniz

Sosyal Medyada Bizi Paylaşın