Erol bilişim Eskişehir Yazılım

Mobil Erp uygulamaları ve Web ERP

Mobil Erp uygulamaları , Mobil cihazların oluşturduğu gelişmekte olan sanayi şirketleri daha fazla potansiyel gerçekleştirmeye zorlasa da, ERP sistemi şüphesiz tüm süreci iyileştirmek için birincil görevidir. Mobil ERP, işletmelerin verimliliğini artırabilir ve ayrıca her şirketin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Şirket içindeki iletişimi güçlendirir, özellikle çalışanların masalarında olmadıklarında bile çalışmalarına izin verir, böylece uygulamalar ve yazılım yoluyla dosyaları birbirleriyle paylaşabilirler.

Akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar için geliştirilen Uyumsoft Mobil ERP, Web ERP uygulamalarının karar alıcı kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu raporlara hızlı erişim sağlamak için geliştirilmiştir. Uyumsoft Mobile ERP ile, ofis veya bilgisayardan bağımsız olarak ERP kullanımını hızlı bir iş hızında yaşayacaksınız. Kullanıcının yetkisine göre, mobil ERP hazırlanmıştır ve saha ekibinin program aracılığıyla merkezle kolayca iletişim kurabilmesi için IOS ve Android işletim sistemlerinde hızlı, kolay ve güvenilir kurulum kurularak kullanılabilir.

Mobil erp ve mobil erp uygulamaları

Mobil erp ve mobil erp uygulamaları

 

Mobil ERP

Mali İşler Yönetimi
Malzeme Lojistik Yönetimi
İnsan Kaynakları Yönetimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Onay Yönetimi
Süreçlerini kolayca mobil cihazlar üzerinden yürütmenizi sağlamaktadır.

Mobil ERP ile;

Mobil cihazın telefon tuş takımı, haritalar ve Outlook ya da mobil cihazda yüklü bir e-posta uygulaması ile entegre çalışır.
Satış siparişlerinizi ve sahada müşteri görüşmeleri vb. durumlarda anlık girişlerinin ve süreç takibinin başlatılabilirsiniz.
Ürün içinde ihtiyaç duyabileceğiniz destek hizmetlerine kolay erişim sağlayan bir Yardım masası uygulaması geliştirilmiştir.
Stoklara ait gözden geçirmeleri ve işlemleri en optimum şekilde yapabilirsiniz.
Onay işlemlerini her yerden anlık yapabilmeniz sağlanmaktadır.
Finansal değişimlerini takip edebilen kurumlar için doğru kararlar almayı hızlendıran güçlü bir raporlama yapısı bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Bizi Paylaşın