Erol bilişim Eskişehir Yazılım

Atiker Mağazacılık Yönetimi

Atiker Mağazacılık Yönetimi , Perakendecilik satıcı ile müşteri arasında sadece satış işleminin gerçekleşmesi gibi görünse de sağladığı geri bildirimler önemli satış sonuçları sunmaktadır. Atiker Yazılım, perakendecilik sektörü için geliştirdiği mağaza modülü olan AtikMA ile etkin çözümler sağlamayı amaçlamaktadır. Müşteri tarafında memnuniyet ve alışveriş analizini ölçer, satış tarafında ise tahsilat takibi ve stokların etkin yönetimi sağlamaktadır.

Mağazacılık yönetimi

Atıker Mağazacılık Yönetimi satış işlemlerinde sağladığı yüzde ya da tutar iskontosu ile satırda kalem bazlı ve genel toplam bazlı iskonto uygulamayı sağlamaktadır. Stok kartlarında ürünlerin birden fazla satış fiyatı tutulması ile satış esnasında istenilen ödeme türüne göre istenilen satış fiyatı seçilebilmekte ve bu fiyat üzerinde genel olarak bir iskonto uygulanabilmektedir.Atıker Mağazacılık Yönetimi Bu sayede ürünler üzerinde, indirimler kolay bir şekilde belirlenebilmektedir.

Atiker Mağazacılık Yönetimi

Atıker Mağazacılık Yönetimi Çoklu tahsilat seçenekleri ile alışverişlerde parçalı ödeme imkanı vs. sağlamaktadır.  Kasada hızlı ödeme ve fiyat gör seçenekleri ile daha hızlı satış imkânı sunmaktadır. Pos kasalar ile entegrasyon sağlayarak çalışır.  Atıker Mağazacılık Yönetimi Kontrollü olarak sunduğu satıştan iade ve satış sil seçenekleri ile geriye dönük satış işlemleri izlenebilir.

Atıker Mağazacılık Yönetimi Stok kartlarında barkod desteği sağlamasının yanında adet, paket, metre, kilo gibi ölçüm birimlerine özel olarak sağladığı barkodlar ile satış işlemi desteklenmektedir.

Promosyon sistemi

Atıker Mağazacılık Yönetimi Promosyon sistemi sayesinde müşteriye yönelik cazip promosyon tanımlamaları yapılmaktadır. İstenilen tarih aralıklarında alışveriş tutarına indirim, yüzde indirimi, kdv indirimi, indirimli fiyattan ürün, stok grup indirimleri gibi seçenekleri sayesinde fonksiyonel bir promosyon tanımlama imkanı sunmaktadır.

Atıker Mağazacılık Yönetimi Müşteri yönetim sistemi sayesinde müşteri bilgilerinin tutulmasını sağlamaktadır. Müşteri alışveriş bilgileri aylık toplamlar, ziyaret istatistikleri ve alışveriş grafiği ile detaylı müşteri raporu sunmaktadır.  

Atıker Mağazacılık Yönetimi Müşteri memnuniyetini sağlamak ve alışveriş cazibesini artırmak için hediye ve çek tanımlama imkânı sağlamaktadır.

Erol Bilişim

eskisehir-barkod


Atiker Mağazacılık Yönetimi

PrAtik

Eskişehir barkod sistemi eskişehir barkodlu satış eskişehir barkod eskişehir barkod hızlı satış PrAtikPOS perakende sektörüne özel “Hızlı ve Kolay” satış hizmeti sunmak için geliştirilmiş bir yazılımdır. Perakende sektörüne özel olan bu uygulama, sektöre özel özellikleri ile nakit, taksitli ve açık hesap gibi ödeme yöntemlerini kullanarak hızlı satış yapılmasını sağlar. Dokunmatik ekran, barkod okuyucu, tartı entegrasyonu ve yeni nesil Beko ve Verifone yazarkasa entegrasyonu gibi özellikleriyle kullanıcısının işlemlerini kolaylaştırma ve hızlandırmayı sağlayan bir uygulamadır.


Neden PrAtik?

Günümüzde hızlı ve güvenli satış, perakende işletmeleri için zorunluluk haline gelmiştir. Bunun için anlık satışlarda kullanıcı kaynaklı hataların en aza indirilmesi ve satışların hızlandırılması gerekmektedir.

Teknolojinin ve yazılımın günümüzde vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmesiyle birlikte sıcak satış hacmi yüksek perakende işletmelerinde verimliliği arttırmak amacıyla satış, stok takibi ve nakit akışının kontrol altında tutulması gereklidir. PrAtikPOS tüm bu işlemler için gerekli alt yapıyı sağlayarak perakende işletmelerinin destekçisi haline gelmiştir. AtikSE Sistem Engtegratörü ile tam entegrasyon sağlayarak tüm cari, stok, kasa, banka ve muhasebe işlemlerinizi takip etmenize olanak sağlamaktadır. Yeni nesil yazar kasalar ile tam entegrasyonu, yazar kasaların kullanımını kolay ve güvenli hale getirmiştir.

Sosyal Medyada Bizi Paylaşın

Bir cevap yazın